Összefoglaló 2016. szeptember 3., szombat

DVTK - Paks 16-0 (9-0)

Első hazai bajnoki mérkőzését játszotta a DVTK női csapata, és valósággal kiütötte paksi ellenfelét. Kerekes Krisztina 4, Vachtel Fanni 3, Bernáth Csilla, Boros Kinga és Szőke Zsuzsanna 2-2 gólt lőtt, valamint Újvári Krisztina, Tóth Alexandra és Miliczki Noémi is betalált.

Női NB II. 2. forduló

Diósgyőri VTK - ASE Paks 16-0 (9-0)

Miskolc, DVTK Edzőcentrum, 100 néző. Játékvezető: Jakab Gyula (Lénárt Vanda, Sass Fruzsina).
DVTK: Varga L. - Váradi, Miliczki, Kresák, Boros K. - Paranai, Tóth A., Vachter, Bernáth - Kerekes, Újvári. Vezetőedző: Fórizs Sándor.
ASE: Heitzmann - Szabó A., Orbán, Debreceni, Kovács Zs., Maláti, Vidákovics, Lovász, Szekeres, Laszlóczki, Becze. Vezetőedző: Sánta István.

Csere: Vachter helyett Szőke a 46., Bernáth helyett Lipták és Szekeres helyett Wahl a 68., Heitzmann helyett Éberdt a 79., Kovács Zs. helyett Bajor a 85. percben.
Gólszerző: Kerekes (1-0) a 3., Kerekes (2-0) a 11., Kerekes (3-0) a 15., Vachter (4-0) a 17., Újvári (5-0) a 29., Kerekes (6-0) a 31., Bernáth (7-0) a 35., Vachter (8-0) a 42., Vachter (9-0) a 44., Tóth A. (10-0) a 46., Boros (11-0) az 53., Boros (12-0) a 64., Szőke (13-0) a 65., Bernáth (14-0) a 66., Miliczki (15-0) a 71., Szőke (16-0) a 74. percben

3. perc: Vachter bal oldali beadását Újvári továbbcsúsztatta, majd Kerekes két méterről a kapuba passzolt, 1-0.

11. perc: Boros ment el a bal oldalon, visszagurította a labdát Újvárihoz, aki Kerekeshez továbbította a labdát, ő pedig közelről a hálóba passzolt, 2-0.

15. perc: Boros ment el a bal oldalon, az alapvonalról visszagurított labdáját Kerekes értékesítette, 3-0.

17. perc: Tóth, Kerekes, Vachter összjáték után a válogatottba meghívott játékos értékesítette a helyzetet, 4-0.

29. perc: Bernáth mélységi felpasszát Újvári átvette, majd a 16 méterről a kapuba lőtt, 5-0

31. perc: Boros labdáját Kerekes passzolt a kapuba, 6-0

35. perc: Váradi lövését a kapus középre ütötte, amit Bernáth közelről a kapuba passzolt, 7-0

42. perc: Boros ment el a bal oldalon, visszapasszolt labdáját Kerekes továbbította Vachterhez, aki a kapuba passzolt, 8-0

44. perc: Lemásolták a lányok a 4. gólt, ezúttal is Tóth, Kerekes, Vachter összjáték után az talált be a diósgyőri fiatal a kapuba, 9-0

46. perc: Boros szögletét Tóth lőtte a kapuba, 10-0

53. perc: Az ellenféltől kapott labdából Boros  szerzett újabb gólt, 11-0

64. perc: Tóth passzolt balra Boroshoz, aki 14 méterről a kapuba bombázott, 12-0

65. perc:  Boros cselezgetett a bal oldalon, Szőkéhez továbbított, aki közelről a hálóba továbbított, 13-0

66. perc: Bernáth-Boros kisszöglet után Bernáth bombázott a hosszú sarokba, 14-0.

71. perc: Tóth passzolt Miliczkihez, aki középen néhány csel után 16 méterről a hosszú sarokba lőtt, 15-0

74. perc: Miliczki ment el a jobb oldalon, középre adott, ahol Szőke értékesítette a helyzetet, 16-0

Edzői nyilatkozatok

Fórizs Sándor: -  Gartulálok a csapatnak a jó jatékhoz! Köszönöm a szurkolóknak a szenzációs biztatást, remélem mérkőzésről mérkőzésre többen leszünk. Szeretném a lányok nevében is megköszönni a Hooligans zenekarnak a dedikált posztert, és hogy sok sikert kívántak az idei évünkhöz.