FÖRCH Női Magyar Kupa 2. forduló

Kőbányáért FNLA - DVTK 0-13 (0-9)

Budapest, Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep. Játékvezető: Bartis László (Jámbor László, Guttyán Renáta)
KFNLA: Juhász - Titi, Major, Botka, Pápai, Derzsényi, Vörös, Zoltán, Barát, Dósa, Veres. Vezetőedző: Véber Miklós.
DVTK: Vuković - Sinka, Olar, Kresák, Boros - Vachter, Tóth, Jáhn, Sandu - Marković, Bukovszki. Vezetőedző: Fórizs Sándor.

Csere: Marković helyett Kerekes a 37., Vuković helyett Szabó a 46., Vachter helyett André a 46., Juhász helyett Jóna a 75. percben.
Sárga lap: Dósa a 47. percben.
Piros lap:
Gólszerző: Marković (0-1) a 3., Bukovszki (0-2) a 4., Boros (0-3) a 13., Vachter (0-4) a 18., Sandu (0-5) a 22., Sandu (0-6) a 28., Vachter (0-7) a 29., Marković (0-8) a 34., Olar (0-9) a 38., Bukovszki (0-10) a 67., Olar (0-11) a 70., Bukovszki (0-12) a 73., Bukovszki (0-13) a 90. percben.

3. perc: Boros bedobásával Marković indult meg, betört a tizenhatotosn belülre és a hosszú sarokba gurított, 0-1.
4. perc: Kisszöglet után Marković lőtt kapura, a labda Bukovszvki hátáról pattant a kapuba, 0-2.
13. perc: Tóth indította Borost a baloldalon, aki a tizenhatoson belülre betört és a hosszú sarokba lőtt, 0-3.
18. perc: Tóth mélységi felpasszát Vachter vette át a labdát a tizenhatoson belül, majd a kapuba lőtt, 0-4.
22. perc: Újabb kisszöglet  variáció után, Sandu kapta a labdát és talált a hazai kapuba, 0-5.
28. perc: Marković keresztpasszát Sandu lőtte a kapuba, 0-6.
29. perc: Vachter-Bukovszki-Vachter volt a labda útja, utóbbi a tizenhatoson belülről lőtt a hálóba, 0-7.
34. perc: Sandu visszagurított labdáját Marković gurította az alsó sarokba, 0-8.
38. perc: Sandu jobboldali szögletét Olar fejelte a hálóba, 0-9.
67. perc: Boros baloldali középre gurítását Bukovszki lőtte a kapuba, 0-10.
70. perc: Sandu baloldali beadását a középen érkező Olar lőtte a hálóba, 0-11.
73. perc: Olar beadását Bukovszki sarokkal lőtte a hálóba, 0-12.
90. perc: Tóth indította Bukovszkit, aki a tizenhatoson belülről a rövid felsőbe bombázott, 0-13.

Edzői értékelés

Fórizs Sándor, vezetőedző: - Egy gyengébb képességű csapat ellen sikerült nagyarányú győzelmet aratni. Ezen a mérkőzésen sok támadásvaricáiót tudtunk gyakorolrni, ami jól szolgálta a felkészülésünket a Ferencváros elleni találkozóra. Nagyon remélem, hogy a lányoknak visszajött az önbizalma és a következő bajnokin nagy harci szellemmel és kellő önbizalommal fognak pályára lépni. Gratulálok nekik a továbbjutáshoz!