HPCL Magyar Bajnokság, II. osztály (FIFA18, PS4 platform)

1. mérkőzés: Diósgyőri VTK - Sopron Youngs 3-1

DVTK: Szuhanyik Péter - Koltai Olvér, Tóth „Ostya” István, Juhász József, Bedőcs Marcell - Papp Szabolcs, Megyeri Dávid, Lukács „Luki” Patrik, Váradi László, Kósa Gergő - Rózsa Ábel. Csapat menedzser: Juhász József.

Gólszerző: Lukács P. (1-0) az 50., Kósa G. (2-0) a 61., Boros F. (2-1) a 82., Rózsa Á. (3-1) a 84. percben.

50. perc: Rózsa Á. passzolt középen Lukács P. elé, aki 15 méterről kapasból a felsőbe lőtte a labdát, 1-0

61. perc: Rózsa Á. közeli lövését a kapus még hárítani tudta, a kipattanót azonban Kósa G. a hálóba gurította, 2-0

82. perc: Sikeres letámadást követően labdát szerzett Borsos F., aki élt is a lehetőséggel, és megszerezte csapata szépítő gólját, 2-1

84. perc: Kósa G. a jobbszélről indította Rózsa Á.-t aki a kapus mellett a hálóba gurította a játékszert, 3-1

2. mérkőzés: Diósgyőri VTK - Sopron Youngs 6-1

DVTK: Szuhanyik Péter - Koltai Olivér, Tóth István, Juhász József, Erdei Tamás - Papp Szabolcs, Szemán Máté, Lukács Patrik, Megyeri Dávid, Kósa Gergő - Rózsa Ábel. Csapat menedzser: Juhász József.
Sopron Youngs: „bot” - „bot”, „bot”, Böröndy Bence, „bot” - Holzmann Patrik, „bot”, Kovács Dominik - Harangozó Csongor, Borsos Filip, Harangozó Bence. Csapat menedzser: Böröndy Bence.

Gólszerző: Rózsa Á. (1-0) a 14., Borsos F. (1-1) a 31., „bot” (2-1, öngől) a 33., Rózsa Á. (3-1) a 36., Megyeri D. (4-1) a 42., Megyeri D. (5-1) az 55., és Rózsa Á. (6-1) a 89. percben.

14. perc: Kósa G. kiugratását követően Lukács P. robogott el a jobb szélen, aki zavartalanul ívelhetett a 16-oson belülre, Rózsa Á. pedig érkezett, és egy csuka fejessel a kapuba bólintott, 1-0

31. Perc: Borsos F. fülelt le egy labdát és vezethette egyedül kapura, majd a kifutó
Szuhanyik P. felett a kapuba emelt, 1-1

33. perc: Hamar visszaszerezte a vezetést a DVTK. Papp Sz. szögletét követően az ellenfél egyik  játékosának a fejéről került a hálóba a labda, 2-1

36. perc: Ismét a kapuban a labda! Lukács P. ugratta ki Rózsa Á.-t, aki védőjét lehagyva élt
a lehetőséggel és a kapus mellett elgurítva szerzett újabb találatot, 3-1

42. perc: DVTK szabadrúgás a félpályánál, Tóth I. ívelt a 16-oson belülre, Megyeri D. várta a labdát, és könnyedén fejelt a kapuba, 4-1

55. perc: Kisszöglet, Lukács P. ívelt a baloldalról a kapu előterében álló Megyeri D. felé, aki
fejjel duplázni tudott, 5-1

89. perc: Kósa G. futott el a szélen és adta be a labdát, Rózsa Á. pedig kapásból lőtte ki a
kapu közepét, beállítva a végeredményt, 6-1

Juhász József: - Újabb két magabiztos győzelem, újra egy újonc ellen és vezetjük a tabellát, úgy gondolom ez jó dolog, de ne tévesszen meg senkit, a java még hátra van, most nem szabad kiengedni a csapatnak. A mérkőzéseken egyaránt voltak jó és rossz pillanataink, a kapott gólokat sajnos nagyon nehezen emésztettük meg, és rengeteget kell még dolgoznunk a védelmünk megerősítésén, de szerencsére ezt a srácok is tudják. A sorsolásunk eddig kedvezően alakult, de a soron következő mérkőzésen az eddigi teljesítményünket tovább kell fokozni, ha továbbra is eredményes játékot akarunk nyújtani. Az ellenfél egyénileg ügyes játékosokból áll, bár még kezdők, könnyen érhetnek el sikereket a továbbiakban, ha növelni tudják a csapatuk létszámát. A legjobbakat kívánom nekik!

Telegdy Zoltán: - Gólokban és szép akciókban gazdag mérkőzésen vagyunk túl. Játékosaink magabiztosan vették ezt az akadályt is. Sajnálatos módon a technikai problémák jelen vannak, és bármikor próbára tehetik a csapat türelmét. Viszont így is sikerült mindkét mérkőzésünket megnyernünk. Gratulálok a fiúknak!

Böröndy Bence: - Remek mérkőzéseket játszottunk. Újoncok vagyunk a ligában, idővel jobb játékot szeretnénk produkálni. A taktikai elemek átismétlésével, illetve a védekezésből támadásba való átmenet gyakorlásával enyhíthetjük hátrányunkat a többi csapattal szemben. További sok sikert az ellenfélnek a szezon hátralévő részében!