Gálamérkőzés

Diósgyőri VTK 2011 - Mezőkövesd Old Boys 5-1 (3-1)

Miskolc, Diósgyőri Stadion, 3326 néző. Játékvezető: Nagy Róbert (Dr. Varga Zsolt, Márkus Róbert)
DVTK 1. félidő: Radoš - Dobos, Gal, Budovinszky, Gohér - Arze, Lippai, Abdouraman, Luque - Menougong, Granát. Vezetőedző: Benczés Miklós
DVTK 2. félidő: Radoš (Szalma, 46.) - Arze (Eperjesi, 46.), Nagy T., Raković, Faggyas - Luque (Halgas, 54.), Fernando, Abdouraman, Lippai (Granát, 54.) - Gallardo, Menougong  (Bacsa, 52.) Vezetőedző: Benczés Miklós.
Mezőkövesd Old Boys: Tarczy (Bukta, 54.) - Irhás (Vígh F., 31., Tábori I., 51.), Busai B., Kaszás (Balogh Z., 51.), Sivák (Siroki, 58.), Nagy P., Elek N., Lakatos B., Toplenszki, Vámosi (Bocsi Z., 46.), Vígh F. (Fodor T., 24.) Vezetőedző: Huszák Géza.

Sárga lap: Abdouraman az 57. percben.
Gólszerző: Granát (1-0) a 10., Lakatos (1-1) a 15., Menougong (2-1) a 20., Arze (3-1) a 23., Granát (4-1) az 57., Gallardo (5-1) a 60. percben.

10. perc:  Menougong passzát Granát Balázs balról 10 méterről nagy erővel lőtte a hálóba, 1-0

15. perc: Irhás ment el a bal oldalon, középre adta, ahol Lakatos az üres kapuba passzolt, 1-1

20. perc: Luque indítása után Gohér adott balról középre, ahol George Menougong befordult védője mellett, és a bal alsó sarokba gurított, 2-1

23. perc: Vámosi tette mellel röviden haza a labdát, amire lecsapott Vicente Arze, és a kapust elfektetve az ötösről a hálóba lőtt, 3-1

57. perc: Bacsa passzolta vissza balról a labdát és Granát 16 méterről kilőtte a pókot a bal fölső sarokból, 4-1

60. perc: Bacsa lépett ki egy jó labdával a védők között, maga is belőhette volna, de átadta Gallardónak, aki az üres kapuba passzolt, 5-1