Összefoglaló 2020. november 16., hétfő

U17: Nyíregyháza - DVTK 3-3 (2-1)

Az U17 I. osztály Kiemelt csoport 5. fordulójából elhalasztott mérkőzést pótolt szombaton a DVTK U17-es korosztálya. A diósgyőri csapat hat gólt hozó találkozón játszott 3-3-as döntetlent Nyíregyházán.

U17 I. Kiemelt csoport, 5. forduló

Nyíregyháza Spartacus FC - Diósgyőri VTK 3-3 (2-1)

Nyíregyháza, Városi Stadion. Játékvezető: Láza András (Belanka Zsolt Péter, Zsótér Róbert)
Nyíregyháza: Áll - Enyedi, Varga, Gincsai, Ferencz, Heidrich, Tóth Cs., Oláh, Smied, Panyi, Nagy D. Vezetőedző: Marcsek Zoltán.
DVTK: Bánhegyi B. - Regdánszki, Fülöp, Balázs, Vajda, Peisser, Gulyás, Illés, Jurek, Fercsák R., Nahaj. Vezetőedző: Bém Gábor.

Csere: Varga helyett Bagoly a 46., Fülöp helyett Balázsi a 63., Gulyás helyett Jászai-Deák a 84., Illés helyett Kiss P. a 90., Tóth Cs. helyett Blahuth a 92. percben.
Sárga lap: Nagy D. a 73., Regdánszki a 76., Gulyás a 77., Oláh a 86. percben.
Piros lap: Fercsák R. a 82. percben.
Gólszerző: Ferencz (1-0) a 24., Gulyás (1-1) a 37., Ferencz (2-1) a 45., Regdánszki (2-2) a 47., Oláh (3-2) az 50., Fercsák R. (3-3) a 73. percben.