Az Ormai László Sportcsarnokban a DVTK játékosa magabiztosan kezdett a főtáblán Oroszki Péter ellen, és 3:0 arányban lépett a legjobb 16 közé. A nyolcaddöntőben Krebs Levente újabb három szettes győzelmet aratott Kőllő Ábel ellen, amit a negyeddöntőben egy újabb nullára nyert meccs követett a zuglói Bíró Bálint ellen. A fináléba kerülésért Lei Balázzsal mérkőzött piros-fehér játékosunk és habár hiába vezetett 1:0-ra, végül 4:2 arányban vereséget szenvedett, ám így is dobogóra állhatott.

Az U17-eseknél Fischer Csaba a főtáblán egy kört tudott menni 3:1-es sikerrel, míg a 16 között a későbbi dobogós Wei Chen Yu állította meg. Párosban Fischer Kulcsár Balázs oldalán négy szettes győzelemmel kezdett, amit döntő játszmás siker követett, ám a négy közé már nem tudták beverekedni magukat.