Saras és havas pálya fogadta a Cyclocross Challange utolsó fordulójának indulóit december elején Újbudán. A 4. fordulóban a piros-fehér versenyzők ezúttal is szép eredményeket értek el. Az U11-es fiúknál Mády Áron ismét aranyérmet szerzett, míg az U17-es leány mezőnyben Andorkó Andrea a dobogó második fokára állhatott fel. Kategóriájában éppen lemaradt a pódiumról a 4. és az 5. helyet megszerezve Szőnyi Zalán (U11), Vizi Bálint (U15), Andorkó Levente (U15), Mindszenti Áron (U17) és Rózsa Dániel (U19), míg az U13-asknál Gajda Ákos a 7. helyen szelte át a célvonalat.

A verseny után kihirdették a 4 állomásos - Kamaraerdő, Törökbálint, Miskolc, Újbuda - sorozat összetett eredményeit is, ahol az U11-eseknél Mády Áron hibátlan mérleggel győzött. Andorkó Andrea az összetett rangsorban is az előkelő második helyen végzett, míg az U19-eseknél Rózsa Dániel gondoskodott arról, hogy a DVTK minden színű serlegből begyűjtsön egyet harmadik helyével. Továbbá azon versenyzőink, akik minden állomáson részt vettek az első öt között zártak, uyganis Mindszenti Áron (U17) és Vizi Bálint (U15) a negyedik, míg Andorkó Levente (U15) és Gajda Ákos (U13) az ötödik lett.