A mérkőzés közepes tempóban indult, a DVTK enyhe fölényt alakított ki. A nyomás a 8. percben érett góllá: egy szép támadás végén Sagert lőtt Budai kapujába (0-1). Ezt követően is a vendégek domináltak, és gyorsan jött a következő találat. A 12. percben Pavuk mattolta a hazai kapust (0-2). A Fradi akkor tudott többet támadni, amikor emberelőnybe kerültek, ám nem találták a miskolci védekezés ellenszerét.

A második harmadban nem sokat változott a játék képe, a vendégek többet és veszélyesebben támadtak, és sikerült is növelni az előnyüket. A 15. percben üres kapuig passzolták ki a Fradi védelmét a vendégek, és végül Galanisz fejezte be góllal az akciót (0-3). A harmad vége előtt Galanisz és Rafaj vitájába Somogyi is beavatkozott, mind a hárman mehettek is a büntetőpadra.

A harmadik harmad 5. percében Gőz éles szögből talált be a Fradi kapujába (0-4). A 14. percben – emberelőnyben – Erdélyi kozmetikázott egy kicsit az eredményen (1-4), az slusszpoén mégis a Diósgyőré volt. A mérkőzés vége előtt 14 másodperccel ugyanis Cseter lőtt szépségdíjas gólt (1-5). Az utolsó másodpercekben Horváth és Popovics bunyója zárta a meccset.

A DVTK játékosai magabiztos játékkal húzták be ezt a három pontot is, és a figyelmük immár a hétvégi Kontinentális Kupára összpontosul.

Ferencvárosi TC - DVTK Jegesmedvék 1-5 (0-2, 0-1, 1-2)

Pesterzsébetii jégcsarnok 300 néző. Játékvezető: Varjú, Haszonits, Pálkövi, Mizsák
DVTK Jegesmedvék: Adorján - Gőz, Sagert, Hajós, Galanisz, Somogyi, Popovics, Pavuk, Szilágyi, Láda B., Ritó, Tóth, Laczkó, Dansereau, Leppanen, Dudas, Vojtkó, Miskolczi, Booras, Cseter, Kiss(k). Edző: Mayer Péter.
Ferencvárosi TC: Budai - Suoraniemi, Horváth, Dubek, Lévai, Farkas, Kovács, Manninen, Schellin, Fliszár, Kiss, Valecko, Erdélyi, Tendler, Pál, Rafaj, Jensen, Papp, Hietamaki, Üveges, Ágoston(k). Edző: Greg Lindqvist.

Gól: Sagert, Pavuk, Galanisz, Gőz, Cseter ill., Erdélyi
Kiállítás: 17 perc (+ 20 perc Horváth) illetve 17 perc (+20 perc Popovics, 25 perc Laczkó)

Mayer Péter: - Végig ötletes támadójátékot mutattunk be, szép gólokat lőttünk. A védekezésünk nagyon jó volt, sikerült a Fradi támadásait már az elején megakasztani. Úgy tudtunk négy sorral játszani, hogy egy nem túlterhelt energiaszinttel zártuk a mérkőzést, így nem kifacsarva vághatunk neki a Kontinentális Kupának.