Diósgyőri VTK csapat

Stáb

1977.09.08 születési dátum
HUN útlevél
vezetőedző
1974.11.08 születési dátum
HUN útlevél
másodedző
1973.12.10 születési dátum
HUN útlevél
másodedző
1978.11.24 születési dátum
HUN útlevél
erőnléti edző
1956.03.31 születési dátum
HUN útlevél
kapusedző
1958.03.06 születési dátum
HUN útlevél
mérkőzéselemző
1962.09.08 születési dátum
HUN útlevél
csapatorvos
1993.07.13 születési dátum
HUN útlevél
masszőr
  születési dátum
HUN útlevél
masszőr
1995.09.08 születési dátum
HUN útlevél
fizioterapeuta
1974.05.26 születési dátum
HUN útlevél
mentáltréner
1991.01.12 születési dátum
HUN útlevél
technikai vezető
1982.09.16 születési dátum
HUN útlevél
korrektív tréner