Összefoglaló 2024. április 4., csütörtök

MK: A 6. forduló eredményei

A MOL Magyar Kupa negyeddöntőjében a DVTK búcsúzott az FTC ellen. A program kedd este a Kisvárda továbbjutásával indult az MTK ellen, majd szerda délután a Paks hosszabbítás után jutott tovább a Vasas vendégeként. Csütörtök este a Nyíregyháza - KTE találkozóval ér véget a kör. A továbbjutás egy mérkőzésen dől el.

MOL Magyar Kupa 6. forduló (negyeddöntő)

2024. április 2., kedd

20:00 Kisvárda Master Good - MTK Budapest 3-2 (2-0)

Gólszerző: Aleksandar Jobičić (1-0) a 8., Miloš Spasić (2-0) a 21., Bognár István (2-1) az 59., Hej Viktor (2-2) a 87., Aleksandar Jobičić (3-2) a 90. percben.

2024. április 3., szerda

17:15 Vasas FC - Paksi FC 2-5 (0-1, 2-2, 2-3) - hosszabbítás után

Gólszerző: Tóth Barna (0-1) a 44., Holender Filip (1-1) az 59., Tóth Milán (2-1, 11-esből) a 85., Papp Kristóf (2-2) a 90., Hahn János (2-4, 11-esből) a 115., Windecker József (2-5) a 119. percben.

20:00 Diósgyőri VTK - Ferencvárosi TC 0-2 (0-1)

Gólszerző: Kristoffer Zachariassen (0-1) a 37., Kristoffer Zachariassen (0-2) a 46. percben.

2024. április 4., csütörtök

20:45 Nyíregyháza Spartacus FC - Kecskeméti TE 2-1 (1-1)

Gólszerző: Sigér Ákos (0-1, öngól) a 34., Gengeliczki Gergő (1-1) a 44., Novák Csanád (2-1) a 69. percben.

A győztes csapatok bejutottak az elődöntőbe.